Společnost Stauner Palet s.r.o. jakožto obchodní i výrobní společnost je vám díky dlouholetým zkušenosten schopná kompetentně poradit v oblastech transportní a skladovací logistiky.
Vlastními vývojovými a výrobními kapacitami zajišťuje kompletní služby od konstrukční dokumentace přes vzorové palety až po velkosériové dodávky transportních a skladovacích systémů v nejrůznějších variantách.
Jakožto ISO-certifikovaná společnost pokrývá společnost Stauner Palet s.r.o. celou oblast od skladovacích systémů pro výrobní prostředky po vysokoobjemové sériové díly.

Nabízíme vám řešení pro skladování a transport dílů různých typů uzpůsobená vašim požadavkům.
Výroba probíhá na nejmodernějších zařízeních s nasazením nejnovějších technologií.

Velký důraz klademe na výrobu s využitím obnovitelných zdrojů.
Vlastní solární elektřina, flotila elektricky poháněných automobilů a vysokozdvižné vozíky poháněné 100% na CNG jsou pouze příklady, kterými se snažíme důsleně dosáhnout naší vizi komplexní "zelené logistiky"

Zkušení projektoví manažeři se starají o výrobní proces pro dosažení přísných kvalitativních předpisů.
Spojení efektivních montážních linek s vysokovýkonovými profilovými a 2D lasery zabezpečuje mimo vysoké flexibility také značný poměr vlastní výroby.

Vlastní plně automatická bezropouštědlová prášková lakovna splňuje nejvyšší nároky na úpravy povrchu při maximální šetrnosti k přírodě.

Měření s moderními 3D kamerovými systémy tvoří závěr navzájem propojeného výrobního procesu.

ScrollUp